Flaga Polski - język polski Flaga Wielkiej Brytani - język angielski
Mapa strony Simoradz

Spartakiada sołectw w Simoradzu

Spartakiada sołectw w Simoradzu

Planowana spartakiada sołectw gminy Dębowiec miała się odbyć 29 sierpnia na boisku klubu sportowego w Simoradzu. Jednak z powodu dużej ulewy, wójt postanowił przenienieść imprezę na 30 sierpnia w niedzielę. Była to dobra decyzja ponieważ niedziela przywitała nas pięknym słońcem, które wysuszyło kałuże na boisku i pozwoliło rozegrać zaplanowane dyscypliny.

W tym miejscu chciałbym podziękować wszystkim uczestnikom za udział w turnieju i zdobyte punkty. Chciałbym podziękować również organizatorom-organizacjom, które pomogły w przygotowaniach do spartakiady. Zakres wykonanej pracy jest naprawdę ogromny i bez takiego zaangażowania turniej nie mógłby być przeprowadzony z takim rozmachem. Dziękuję wszystkim bardzo serdecznie i pozdrawiam.

Sołtys Piotr Burawa

Rywalizacja zakończyła się następującymi wynikami:

  1. Simoradz - 131 pkt
  2. Łączka - 109 pkt
  3. Dębowiec - 100pkt
  4. Iskrzyczyn - 88 pkt
  5. Gumna - 84pkt
  6. Kostkowice - 70 pkt
  7. Ogrodzona - 68 pkt

 

 

Fotoreportaż na portalu Śląska Cieszynskiego - ox.pl

A o to spartakiada widziana w Naszym obiektywie:

Tak wyglądały przygotowania do spartakiadyTak wyglądały przygotowania do spartakiadyTak wyglądały przygotowania do spartakiadyTak wyglądały przygotowania do spartakiadyTak wyglądały przygotowania do spartakiadyTak wyglądały przygotowania do spartakiadyTak wyglądały przygotowania do spartakiadyZbiórka przed rozpoczęciem spartakiadyZapalenie znicza przez wójta Gminy DębowiecParada drużynGospodarze na czeleWręczenie pucharów zwycięzcomWręczenie pucharów zwycięzcomWręczenie pucharów zwycięzcomWręczenie pucharów zwycięzcomZwycięskie drużynyZwycięskie drużynyTrofea zdobyte przez SimoradzTak się cieszą najmłodsi zwycięzcyTak się cieszą najmłodsi zwycięzcy

Valid HTML 5

Poprawny CSS3

Created by slawog
Copyright © by Sołectwo Simoradz 2009-2021