Flaga Polski - język polski Flaga Wielkiej Brytani - język angielski
Mapa strony Simoradz

Informacje o ulicach, facebooku, google+

Informacje o ulicach, facebooku, google+

W dniach 25 lipca - 21 sierpnia 2013 roku google z organizował “Mapathon 2013”. Konkurs polegał na edytowaniu google maps na terenie Polski, 315 osób z największą liczbą poprawnych edycji mogła zdobyć nagrody - mi udało się wygrać koszulkę. W trakcie trwania konkursu zdobyłem 598 punktów, wszystkie edycje wykonywałem na terenie Simoradza. Przed “Mapathonem”, jeszcze przed dodaniem zdjęć street view (więcej o street view można przeczytać tutaj), dodałem wszystkie nazwy ulic. Po konkursie dodałem wszystkie numery domów, dlatego wszyscy korzystający z google maps, nie będą mieli już problemów z odnalezieniem żadnego domu.

Jeśli ktoś ma czas i chęci pisać artykuły, chce podzielić się zdjęciami, jakimiś tekstami, to proszę o kontakt. Istnieje możliwość nadania dostępu do panelu administracyjnego, aby samemu dodawać artykuły.

Zapraszam do polubienia oficjalnego profilu na facebooku i google+. Będą tam informacje o nowościach pojawiających się na stronie internetowej i wydarzeniach w Simoradzu.

 
 

 

Tył koszulki - logo i "Mapathon 2013"Przód koszulki - "Google Map Maker"Certyfikat potwierdzający udział w Mapathonie 2013

Valid HTML 5

Poprawny CSS3

Created by slawog
Copyright © by Sołectwo Simoradz 2009-2021